Chcesz zerwać z nałogiem?

Powrót do listy

Dlaczego tu jesteś? Chcesz zerwać z nałogiem?

To, że tu jesteś, jest już pierwszym, bardzo ważnym krokiem na drodze do innego, lepszego życia, wolnego od nałogów. To bowiem oznacza, że masz odwagę przyznać się przed samym sobą, iż alkoholizm bądź hazard jest Twoim problem. Teraz potrzebujesz zrobić kolejny krok – podjąć z nim walkę – zdecyduj się więc na leczenie odwykowe.

To ogromnie ważne, że bierzesz los w swoje ręce i chcesz odmienić życie swoje i swoich bliskich. Czy Ci się to uda, zależy tylko od Ciebie, my jesteśmy tylko po to, by Cię pokierować, by pokazać Ci, że życie bez alkoholu jest jeszcze piękniejsze i bardziej wartościowsze. Wiemy, jak trudne są dla Ciebie te kroki i takie decyzje. Wie to też każdy, kto wpadł w sidła nałogu, wierząc, że alkohol jest jedynym skutecznym lekiem na całe zło, wszystkie problemy, życiowe porażki i niepowodzenia, dla kogo alkohol jest fundamentalną częścią każdego kolejnego dnia. Przekonaj się dzięki terapii i wsparciu bliskich osób, że potrafisz inaczej rozwiązywać swoje problemy, że potrafisz inaczej żyć, że alkohol zamiast pomagać niszczy Ciebie i Twoich najbliższych.

Już dość zła wyrządził alkoholizm w Twoim życiu. Odpowiedz więc sobie teraz sam na pytanie, czy chcesz czekać aż stracisz wszystko?

Dom, rodzinę, pracę, przyjaciół?

Jaką wartość ma dla Ciebie życie?

A co ważniejsze, jak było zanim szukałeś ukojenia w nałogu?

Być może już to wszystko straciłeś, to czy nie jest to dobry moment, by spróbować to odzyskać?

Miej odwagę i siłę, by powiedzieć STOP, a my zrobimy wszystko, byś w tym wytrwał. Odkryj siebie i lepsze życie na nowo, daj szansę sobie i swoim najbliższym!

Prywatny ośrodek terapii uzależnień w Dziwnówku nad morzem. Zadzwoń 606 494 846

Sprawdź wpisy na naszym blogu

Zobacz wpisy

Rozwiąż test alkoholowy

Przejdź do testu

 

Szum morza i terapia. Zarezerwuj już dziś.

Połącz terapię z urlopem nad morzem.

Leczenie alkoholizmu z zakwaterowaniem w komfortowych 1 osobowych pokojach z łazienkami.

Przejdź do kontaktu