Prywatny ośrodek leczenia uzależnień w Dziwnówku nad polskim morzem

Powrót do listy

Miło nam gościć Was na stronie Prywatnego Ośrodka Terapii Uzależnień w nadmorskim Dziwnówku.

„Morza szum, ptaków śpiew, złota plaża pośród drzew…” – te jakże znane słowa piosenki Czerwonych Gitar bardzo dobrze pasują do otoczenia, w jakim usytuowany jest nasz ośrodek leczenia uzależnień.

Zaledwie 200 metrów dzieli nas od plaży i pobliskiego lasu. I nie jest to wcale przypadek. Szukając tego właściwego miejsca, chcieliśmy stworzyć wyjątkową atmosferę, w której znajdziesz czas na relaks i odprężenie się. Nie ma chyba nic przyjemniejszego, jak pójść na spacer brzegiem morza, oddychając świeżym powietrzem i wsłuchując się w groźny, albo spokojny pomruk fal. Takie otoczenie z pewnością korzystnie wpłynie na Twoją walkę z nałogiem i pozwoli Ci pewnie i świadomie stawiać pierwsze kroki w trzeźwości.

Naszym celem jest Twój sukces.

Dlatego organizowana przez nas terapia alkoholowa skupia się na Twoim problemie, Twoich słabościach i Twoim ja. Dbamy o właściwy komfort i wypoczynek, byś Ty mógł skutecznie i w pełni skoncentrować się na terapii.

Dlatego szczególną uwagę przykładamy również do samego pobytu u nas w ośrodku.

Ważne jest dla nas byś czuł się po prostu dobrze, by Twoich myśli nie zaprzątał śpiący obok kolega czy niesmaczne posiłki.

Wiemy, że tego rodzaju kwestie, to niby detale, ale skutecznie dekoncentrujące Cię i odciągające od istoty sprawy. Zadbamy o Twoje dobre samopoczucie, słuchając Twoich życzeń i potrzeb, poczujesz się, więc indywidualnie, jak gość, który przyjechał na urlop, by przy okazji odmienić swoje dotychczasowe życie. Terapia odwykowa co prawda urlopem nie jest, ale wyjazd w nadmorskie klimaty pozwoli Ci naprawić swoje błędy z dala od środowiska, w którym żyjesz i pracujesz.

U nas możesz liczyć na pełną dyskrecję, anonimowość i zrozumienie swojej trudnej sytuacji.

Nie boimy się powiedzieć, że nasz ośrodek leczenia uzależnień dba o najwyższe standardy Twojego pobytu. Dla każdego gościa przygotowaliśmy jednoosobowe pokoje, z bezpłatnym dostępem do internetu.

Wiemy, że w trakcie terapii potrzebujesz spokoju i wyciszenia.

Gdybyś jednak zapragnął rozmowy i towarzystwa innych uczestników czy terapeutów, to w naszym ośrodku znajdziesz także idealne miejsca na wspólne pogawędki, spotkania, a nawet zabawy.

U nas otrzymasz wszystko, czego potrzebujesz – smaczną kuchnię, z regularnymi i obfitymi posiłkami, w przerwach darmowe napoje i owoce.

Czegoś więcej Ci trzeba?

Powiedz nam o tym w dniu przyjazdu – postaramy się spełnić każde Twoje życzenie.

Jesteśmy przekonani, że taka atmosfera pozytywnie wpłynie na decyzje, z jakimi przyjdzie Ci się zmierzyć podczas terapii.

Leczenie alkoholizmu wymaga odwagi i samozaparcia.

Dokładamy wszelkich starań, by nasz ośrodek był tym idealnym miejscem do odnalezienia swojego prawdziwego Ja.

Pamiętaj, zmieniasz swoje życie, zasługujesz na wszystko, co najlepsze.

Terapia odwykowa nie ma być karą dla Ciebie, ma być szansą na nowe życie.

Buduj je odpowiedzialnie i zacznij od wyboru dobrego i sprawdzonego ośrodka leczenia uzależnień.

Pomagamy już 17 lat!   Postaw na profesjonalizm i doświadczenie.

Zadzwoń tel. 606 494 846, odbiorę telefon osobiście i udzielę wszelkich informacji. Zarezerwuję dla Ciebie miejsce na uzgodniony termin. Zrób to teraz. To może być najważniejsza decyzja w Twoim życiu.

PS. Nie ma u nas białych fartuchów, krat, zamkniętych drzwi. Budynek jest w pełni anonimowy, nie różni się od wielu innych w uroczej miejscowości na Pomorzu Zachodnim w Dziwnówku.

                                                                    Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień 

                                                                                            właściciel ośrodka

                                                                                           mgr Marek Lisowski

Sprawdź wpisy na naszym blogu

Zobacz wpisy

Rozwiąż test alkoholowy

Przejdź do testu

 

Szum morza i terapia. Zarezerwuj już dziś.

Połącz terapię z urlopem nad morzem.

Leczenie alkoholizmu z zakwaterowaniem w komfortowych 1 osobowych pokojach z łazienkami.

Przejdź do kontaktu