Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień

Powrót do listy

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień pomaga już 17 lat!

Jeżeli nie zdecydujesz się dziś, co będzie jutro?

Proponujemy Państwu pobyt wczasowy w Dziwnówku, pięknej miejscowości nad brzegiem morza na Pomorzu Zachodnim, połączony z psychoterapią uzależnienia od alkoholu i ( lub) hazardu. Także proponujemy profesjonale leczenie hipnozą.

Co Państwo otrzymają przyjeżdżając do nas?

 • pełną dyskrecję,
 • wygodny pobyt, 1 osobowe pokoje z łazienkami, także apartamenty z łazienkami,
 • bardzo smaczne jedzenie,
 • fachową psychoterapię uzależnienia – wszyscy terapeuci posiadają certyfikaty Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych!,
 • podstawowe badania lekarskie, badania krwi morfologia, próby wątrobowe itp.
 • konsultantem medycznym ośrodka jest Prof. Dr hab.n.med. Paweł Nyckowski. Prof. Paweł Nyckowski pracuje w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej Transplantacyjnej i Wątroby Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest chirurgiem ogólnym, ma również specjalizację z chirurgii onkologicznej i transplantologii klinicznej. Leczy m.in. chorych na choroby somatyczne będące konsekwencją nadużywania alkoholu: marskość wątroby, nowotwory wątroby, zapalenie i nowotwory trzustki.
 • treningi zachowań konstruktywnych, relaksujące, ekscytujące wyprawy nad morze i po lesie. Naturalny jod, pierwiastek niezbędny, by funkcjonować prawidłowo otrzymujesz przez cały okres pobytu. Jod ma działanie uspokajające, łagodzące napięcia, jest niezbędny dla życia. Tylko nad morzem jest go pod dostatkiem – szczególnie ważne dla osób mieszkających na Śląsku i w okolicach podgórskich!
 • godna zaufania opieka.
 • dla chętnych basen pływacki, jacuzzi, sauna ( dodatkowo płatne),

 Jeżeli zdecydujecie się Państwo na skorzystanie z naszych usług możecie Państwo liczyć na fachową, profesjonalną psychoterapię uzależnienia ( wszyscy psychoterapeuci z certyfikatami Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych!) prowadzoną w oparciu o najnowszą wiedzę dotycząca uzależnień.

Terapia prowadzona jest w trzech kierunkach: terapia podstawowa – goście nasi zapoznają się z podstawową wiedzą na temat uzależnienia i rozpoznają własne uzależnienie; opracowanie i praca nad Indywidualnym Planem Terapii – jest to plan opracowany wspólnie z terapeutą obejmujący indywidualne sprawy do rozwiązania podczas pobytu u nas i wreszcie trzeci aspekt to treningi konstruktywnych zachowań, podczas których praktycznie ćwiczone są właściwe zachowania w różnych trudnych sytuacjach życiowych.

Otrzymacie także smaczne, obfite jedzenie i domową, pełną bezpieczeństwa atmosferę.  Proponujemy pobyty min. 28 dniowe, wyjątkowo mogą być krótsze, 2 lub 3 tygodnie, jednorazowo przebywa u nas nie więcej niż 10 osób.

Gwarantujemy pełną dyskrecję i satysfakcjonującą, życzliwą, spokojną atmosferę.

U nas poczujesz się dobrze i odzyskasz zdrowie, w sposób naturalny oczyścisz organizm, uzyskujemy bardzo dobre rezultaty.  

Gwarantujemy, że to właśnie TY u nas jesteś najważniejszy.

 PS. Zanim jednak zadzwonisz, aby sprawdzić, na który najbliższy termin możesz dokonać rezerwacji, przeczytaj, co jeszcze specjalne przygotowaliśmy dla każdego gościa:

 • – napoje ( soki, woda ) bez ograniczeń podczas całego pobytu, kawa, herbata, owoce ( jabłka, pomarańcze)
 • – przy przyjeździe osobiście odbiorę Ciebie z lotniska w Szczecinie ( Goleniów) ,lub z dworca PKP np. w Międzyzdrojach!

Do zobaczenia na terapii.

Marek Lisowski

Sprawdź wpisy na naszym blogu

Zobacz wpisy

Rozwiąż test alkoholowy

Przejdź do testu

 

Szum morza i terapia. Zarezerwuj już dziś.

Połącz terapię z urlopem nad morzem.

Leczenie alkoholizmu z zakwaterowaniem w komfortowych 1 osobowych pokojach z łazienkami.

Przejdź do kontaktu