Terapia alkoholika.

Powrót do listy

Jeszcze dziś postaw na dobry ośrodek leczenia uzależnień.

 To może być jeden z najważniejszych momentów Twojego życia. To, że potrzebujesz naszej pomocy nie jest niczym złym. Wręcz przeciwnie, przecież cukrzyk również nie leczy się sam bądź jak złamiesz nogę, to szukasz wsparcia w szpitalu i tak samo jest z alkoholem. Z pewnością jednak wie o tym każdy, kto ma już za sobą kilka prób zrywania z nałogiem. Postaw na terapię, postaw na życie wolne od nałogów, przekonaj się, że w krótkim czasie możesz odmienić swoje życie.

 To Ty musisz postawić pierwszy krok.

Terapia odwykowa czyni cuda. Właściwie nie cuda, terapia odwykowa realizuje podstawowy cel osoby uzależnionej – przestać pić. Wielu wydaje się to proste – odstawić alkohol i wrócić do normalnego życia. Pytanie zawsze pozostaje jedno – na jak długo? Terapia odwykowa to coś więcej, jak powiedzenie sobie „od jutra nie piję”.

To zajęcia i ćwiczenia, to koncentrowanie się na prawidłowym myśleniu, to budowanie krok po kroku nowego życia. Nie uda się jednak to wszystko, jeśli sam nie będziesz chciał.

Pamiętaj, nie robisz tego dla żony, męża, dzieci czy mamy. Robisz to w pierwszej kolejności dla siebie, bo tylko wtedy masz szansę zerwać z nałogiem. A więc jeśli Twoim celem jest przeżyć jeszcze wiele szczęśliwych dni, miesięcy i lat, osiągać własne cele i realizować piękne marzenia, to musisz postawić pierwszy krok i zgłosić się do nas na terapię.

 28 dni na poznanie sensu życia bez alkoholu.

Terapia alkoholika.

 Chcieć znaczy móc. A więc chciej się przekonać, że życie bez alkoholu ma sens, że można się codziennie budzić i cieszyć się małymi rzeczami, że można więcej osiągnąć i dać więcej szczęścia innym. Terapia, jaką prowadzimy trwa 28 dni. Z dala od domu, znajomych, problemów i pokus. Wiem, że po tym czasie musisz wrócić do normalnego życia, gdzie nikt nie będzie trzymać Ci nad głową parasola ochronnego.

Po terapii będziesz wiedział, że alkohol nie jest żadnym rozwiązaniem na Twoje problemy, porażki czy niepowodzenia. Zrozumiesz, że tylko je potęguje i usypia na jakiś czas. Terapia odwykowa nastawiona jest na indywidualne leczenie alkoholizmu. Koncentruje się  na poszczególnych problemach, które przecież każdy ma inne.

Dlatego przynosi tak dobre rezultaty, bo nie usuwa przyczyn, ale eliminuje powody ich powstawania. Podczas terapii wskażemy Ci Twoją drogę wychodzenia z nałogu, dostosujemy się do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Skoncentruj się  na sobie, zobacz ile zabiera Ci alkohol, ciesz się życiem, póki jeszcze możesz. Pozwól nam pokazać Ci to wartościowe i w pełni satysfakcjonujące Cię życie bez alkoholu.

 Terapia indywidualna alkoholika. To może być jeden z najważniejszych momentów Twojego życia. Podejmij decyzję, teraz.

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień w Dziwnówku (Wrzosowo) tel. 606494846 Zadzwoń i zarezerwuj miejsce

Sprawdź wpisy na naszym blogu

Zobacz wpisy

Rozwiąż test alkoholowy

Przejdź do testu

 

Szum morza i terapia. Zarezerwuj już dziś.

Połącz terapię z urlopem nad morzem.

Leczenie alkoholizmu z zakwaterowaniem w komfortowych 1 osobowych pokojach z łazienkami.

Przejdź do kontaktu