Dlaczego my jesteśmy właściwym ośrodkiem dla Ciebie?

Powrót do listy

Zapraszamy do Prywatnego Ośrodka Terapii Uzależnień w Dziwnówku nad morzem- Twój klucz do zdrowia i trwałej trzeźwości!

Nasz ośrodek to miejsce, gdzie doświadczenie spotyka się z troską o Twoje potrzeby. Od 2006 roku pomagamy osobom uzależnionym odzyskać kontrolę nad swoim życiem i znaleźć drogę do zdrowia i wolności. Położeni nad malowniczym morzem, oferujemy harmonijne środowisko sprzyjające zdrowieniu i odprężeniu.

Jako prywatny ośrodek, zapewniamy Ci najwyższy standard opieki i komfortu. Nasze jednoosobowe pokoje z łazienkami są wyposażone w telewizory i dostęp do sieci WiFi. Dyskrecja to nasza priorytetowa wartość, gwarantująca, że Twoje prywatne życie pozostanie poufne i bezpieczne.

W naszym ośrodku skupiamy się na skuteczności terapii. Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszego zespołu terapeutycznego, możemy zapewnić Ci wysokiej jakości terapię, dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Nasza metodyka skoncentrowana na osobach wysokofunkcjonujących, daje szczególne korzyści dla osób uzależnionych od alkoholu, które funkcjonują w społeczeństwie na wysokim poziomie.

Jedną z naszych unikalnych cech jest kameralność ośrodka. Jesteśmy dumni, że możemy przyjąć maksymalnie 10 osób jednocześnie. Dzięki temu możemy zapewnić Ci indywidualne podejście, pełne wsparcie i bezpośredni kontakt z terapeutami. Nasz program terapeutyczny jest oparty na spokoju i ciszy, abyś mógł skoncentrować się na swoim zdrowiu i procesie zdrowienia.

W naszym ośrodku wierzymy w moc holistycznego podejścia. Nie tylko oferujemy terapię uzależnień, ale również dbamy o Twoje ciało i umysł.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie doświadczenie, dyskrecja i wysoka skuteczność łączą się z pięknym położeniem nad morzem, to nasz Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień w Dziwnówku jest idealnym wyborem dla Ciebie. Przyjdź do nas i daj nam szansę towarzyszyć Ci w Twojej drodze do zdrowia i trwałej trzeźwości. Zadzwoń 606 494 846

Czekam na Ciebie – Marek Lisowski właściciel ośrodka i specjalista psychoterapii uzależnień i współuzależnienia

Sprawdź wpisy na naszym blogu

Zobacz wpisy

Rozwiąż test alkoholowy

Przejdź do testu

 

Szum morza i terapia. Zarezerwuj już dziś.

Połącz terapię z urlopem nad morzem.

Leczenie alkoholizmu z zakwaterowaniem w komfortowych 1 osobowych pokojach z łazienkami.

Przejdź do kontaktu