Ośrodek leczenia alkoholizmu nad morzem

Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji. Jeżeli nie zdecydujesz się dziś, co będzie jutro ? Proponujemy Państwu pobyt w Dziwnówku, pięknej miejscowości nad brzegiem morza na Pomorzu Zachodnim, połączony z psychoterapią uzależnienia od alkoholu i ( lub) hazardu. Działamy jako legalny podmiot wykonujący działalność leczniczą, wpis do rejestru Wojewody Zachodniopomorskiego pod nr 000000185475.   Także proponujemy profesjonale leczenie hipnozą. Ośrodek leczenia alkoholizmu nad morzem

Co Państwo otrzymają?

  • pełną dyskrecję,
  • fachową psychoterapię uzależnienia wszyscy terapeuci posiadają certyfikaty Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
  • podstawowe badania lekarskie, badania krwi morfologia, próby wątrobowe, cholesterol, glukoza
  • zwolnienie lekarskie
  • treningi zachowań konstruktywnych, relaksujące, ekscytujące wyprawy nad morze i po lesie,
  • godna zaufania opieka.
  • dla chętnych seanse hipnozy (dodatkowo płatne).
  • zapewniamy zakwaterowanie w komfortowych 1 i 2 os. pokojach z łazienkami.

Profesjonalna terapia

Jeżeli zdecydujecie się Państwo  na skorzystanie z naszych usług możecie Państwo  liczyć na fachową, profesjonalną psychoterapię uzależnienia, leczenie alkoholizmu. Wszyscy psychoterapeuci z certyfikatami Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych! Opieramy się na najnowszej wiedzy dotyczącej psychoterapii uzależnień. 

Terapia prowadzona jest w trzech kierunkach: terapia podstawowa – goście nasi zapoznają się z podstawową wiedzą na temat uzależnienia i rozpoznają własne uzależnienie; opracowanie i praca nad Indywidualnym Planem Terapii – jest to plan opracowany wspólnie z terapeutą obejmujący indywidualne sprawy do rozwiązania podczas pobytu u nas i wreszcie trzeci aspekt to treningi konstruktywnych zachowań, podczas których praktycznie ćwiczone są właściwe zachowania w różnych  trudnych sytuacjach życiowych.

Dlaczego morze?

Naturalny jod, pierwiastek niezbędny by funkcjonować prawidłowo otrzymujesz przez cały okres pobytu. Jod ma działanie uspokajające, łagodzi napięcia, jest niezbędny dla zdrowego życia. Tylko nad morzem jest go pod dostatkiem, to naturalnie przeprowadzony proces detoksykacji organizmu.

Profesjonalna kadra

Konsultantem medycznym jest Prof. Dr hab.n.med. Paweł Nyckowski. Prof. Paweł Nyckowski pracuje w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej Transplantacyjnej i Wątroby Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest chirurgiem ogólnym, ma również specjalizację z chirurgii onkologicznej i transplantologii klinicznej.

Jak dokonać rezerwacji?

Rezerwacja następuje po wpłaceniu opłaty rezerwacyjnej w wysokości 1500 zł na konto bankowe

Numer rachunku: 07 1240 3868 1111 0010 5433 1047 
IBAN: PL 07 1240 3868 1111 0010 5433 1047
SWIFT: PKOPPLPW
Nazwa banku: PeKaO SA I O. Kamień Pomorski
Odbiorca: Marek Lisowski

Opłata rezerwacyjna jest uwzględniana w rozliczeniu za pobyt. Opłata rezerwacyjna podlega zwrotowi przy rezygnacji powyżej 15 dni przed rozpoczęciem turnusu i w mniejszym przedziale czasowym nie podlega zwrotowi.

Terapeuta – Marek Lisowski


To ja jestem Marek Lisowski i to ja jestem jednym z tych, którzy zajmują się tym, by było Ci lepiej w życiu.

Certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień, certyfikat PARPA nr 453 oraz Master in the art of NEURO-LINGUISTIC PROGRAMMING certyfikat STNLP MPR431/04, członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Uzależnień.

Ośrodek leczenia alkoholizmu w Dziwnówku to dobry wybór. Będziesz zadowolony z efektów. Mamy w tej chwili wolny pokój. Zarezerwuj już teraz. Ośrodek leczenia alkoholizmu nad morzem.

Sprawdź wpisy na naszym blogu

Zobacz wpisy

Rozwiąż test alkoholowy

Przejdź do testu

 

Szum morza i terapia. Zarezerwuj już dziś.

Połącz terapię z urlopem nad morzem.

Leczenie alkoholizmu z zakwaterowaniem w komfortowych 1 osobowych pokojach z łazienkami.

Przejdź do kontaktu