Prywatny ośrodek leczenia uzależnień w Dziwnówku nad polskim morzem

Stworzyliśmy takie miejsce, byś mógł się zarówno wyciszyć, jak i spędzić miło czas w towarzystwie bliskich Ci osób czy innych uczestników.

Ludzi, którzy w tym samym czasie, podobnie jak Ty przyjechali odnaleźć się w życiu.

Dzięki takiej atmosferze masz szansę zmienić swoje życie, podjąć być może jedne z ważniejszych decyzji. I poczuć się wreszcie wolnym i szczęśliwym człowiekiem.

I nie daj się zwieść innym ofertom, że atmosfera, otoczenie czy nawet posiłki nie mają wpływu na skuteczność. Dzięki bowiem odpowiedniemu klimatowi, jaki stworzymy Ci podczas pobytu, uda Ci się z powodzeniem zakończyć terapię. Jak i inaczej spojrzeć na życie. A dzięki możliwości relaksu, wyciszenia i odprężenia się, pokonasz stres i znajdziesz siły, by iść dalej. Mamy dla Ciebie właściwe miejsce. Jeżeli zechcesz możesz także poddać się hipnozie. Uczyłem się hipnozy u najlepszych mistrzów. Zadzwoń i zarezerwuj miejsce w swoim 1 -osobowym pokoju. Ośrodek leczenia alkoholizmu

Szum fal, piękne zachody słońca czy długie, odprężające spacery sprawią, że u nas poczujesz się wyjątkowo i inaczej.

Natomiast z dala od miejsca zamieszkania czy pracy zapewnimy Ci także pożądany spokój i dyskrecję. Zadbamy również o wszelkie wygody i spełni Twoje oczekiwania.

Możesz sam zdecydować czy dzięki bezpłatnemu dostępowi do internetu chcesz mieć kontakt ze światem. Może jednak wolisz się odizolować, tak by skupić się na swoim życiu?

Znaleźliśmy takie miejsce, gdzie zarówno odmienisz swoje życie, jak i dzięki bliskiemu sąsiedztwu morza i lasów zrelaksujesz się.

Jako legalny podmiot wykonujący działalność leczniczą wpisany do rejestru Wojewody Zachodniopomorskiego pod numerem 000000185475, potwierdzającym zgodność prowadzonej działalności z przepisami ustawy o działalności leczniczej, jesteśmy na właściwej drodze do zapewnienia wysokiej jakości opieki zdrowotnej dla pacjentów. Kontrole przeprowadzone przez Wydział Zdrowia Publicznego Wojewody Zachodniopomorskiego w 2017 i w 2023 roku potwierdzają, że prowadzona przez Nas działalność jest zgodna z wymaganiami prawnymi i standardami jakościowymi. Warto pamiętać, że regularne przeprowadzanie kontroli i monitorowanie jakości świadczonych usług są niezbędne dla utrzymania wysokiej jakości opieki zdrowotnej oraz budowania zaufania pacjentów. Ośrodek leczenia alkoholizmu

Sprawdź nasze
kwalifikacje

Zaświadczenie o wpisie do Rejestru Podmiotów Leczniczych Wojewody Zachodniopomorskiego.

Zobacz certyfikat

Certyfikat Specjalisty psychoterapii uzależnień Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Zobacz certyfikat

Dyplom Instytutu Psychologii Zdrowia PTP

Zobacz certyfikat

Zaświadczenie „Medyczne aspekty uzależnienia od alkoholu”

Zobacz certyfikat

Dyplom uczestnictwa w szkoleniu hipnozy prowadzonej przez guru NLP Richarda Bandlera

Zobacz certyfikat

Dyplom Mistrza Praktyka Programowania NLP

Zobacz certyfikat

Certyfikat Practitioner in the art of NLP

Zobacz certyfikat

Certyfikat Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Zobacz certyfikat

Dyplom ukończenia studiów podyplomowych w specjalistycznej szkole psychoterapii uzależnień

Zobacz certyfikat

Podziękowania za udział w zespole motywacyjnym

Zobacz certyfikat

Certyfikat eksperta uzależnień portalu medycznego abcZDROWIE.pl

Zobacz certyfikat

Zaświadczenie ukończenia szkolenia dla członków gminnych komisji

Zobacz certyfikat

Tylko 800 m do morza i

300m do jeziora

10 pokojów
pojedyńczych

Placówka terapeutyczna to nie tylko zatrudnieni ludzie, ale również sam budynek. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto odwiedzić wybrane miejsce i na własne oczy przekonać się, czy jego stan nam odpowiada. 

Zapraszając Cię do nas, prywatny ośrodek terapii uzależnień, zależy nam, by terapia przyniosła zamierzony efekt i żebyś podczas całego pobytu czuł się dobrze, kameralnie, a nawet rodzinnie. W komfortowych warunkach będziesz mógł uporządkować swoje życie. Sam lub z partnerem.

Certyfikowany Terapeuta Marek Lisowski

Studium Pomocy Psychologicznej w grupie dr Wandy Sztander – dr psychologii i psychoterapeuta, autorka świetnych pozycji o tematyce psychologicznej. „Poza kontrolą”, „Rozmowy, które pomagają”, „Dzieci w rodzinie z problemem alkoholowym”,  „Rodzina z problemem alkoholowym”.

Studium Terapii Uzależnień w grupie Sławomira Graba. Psycholog kliniczny IIº, Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień. Uprawniony do prowadzenia superwizji klinicznej dla celów szkoleniowych, wpisany na listę PARPA trener NLP, trener IIº PTP. Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia w Stalowej Woli. 

W ramach powyższych szkoleń uczyli mnie m.in. Prof Jerzy Mellibruda, Zofia Sobolewska-Mellibruda, Jacek Skrobot, Bogdan Ratajczak, Henryk Kędzierski, Jacek Kasprzak, Halina Ginowicz.

Staże kliniczne i superwizję odbyłem u Pana Henryka Kędzierskiego w Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Stanominie. W ramach podnoszenia kwalifikacji zawodowych w 2016 roku ukończyłem Studium Pomocy Psychologicznej dla Par w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie.

Odbyłem także szkolenia z hipnozy u współtwórcy Neurolingwistycznego Programowania Richarda Bandlera oraz Johna La Valle. Współpracuje ze mną także znakomitą i niezmiernie skuteczną terapeutką mgr Beatą Burlikowską.  Beata jest jednocześnie terapeutką małżeńską i rodzinną.

Mamy pełną świadomość tego, z jak ciężką pracą, wysiłkiem, a przede wszystkim pokonaniem samego siebie wiąże się terapia.

Między innymi właśnie dlatego zdecydowałem się na lokalizację terapii w nadmorskiej, spokojnej miejscowości. Tu, z  dala od zgiełku, znajomych, pokus czy własnych problemów, nasi goście mogą zastanowić się nad własnym życiem i w pełni się zrelaksować.

By również dzięki długim spacerom po plaży czy lesie, mogli zyskać siły na kolejny dzień. By nabrali przekonania, że życie w trzeźwości ma całkiem inny smak. Takie połączenie terapii z urlopem ma naprawdę sens i przynosi pożądane efekty.

Zdecyduj się więc na prywatną terapię uzależnienia, przyjeżdżając do nas sam, bądź jeśli ułatwi Ci to walkę z nałogiem – z partnerem. Sprawdź naszą ofertę – Terapia dla par (jedna osoba uzależniona, druga nie).

Sprawdź wpisy na naszym blogu

Zobacz wpisy

Rozwiąż test alkoholowy

Przejdź do testu

 

Szum morza i terapia. Zarezerwuj już dziś.

Połącz terapię z urlopem nad morzem.

Leczenie alkoholizmu z zakwaterowaniem w komfortowych 1 osobowych pokojach z łazienkami.

Przejdź do kontaktu