Masz problem?

Witaj. Czekaliśmy na Ciebie. Masz problem?
To może być najważniejsza chwila w Twoim życiu…

Zastanów się

  • Dlaczego czytasz ten tekst?
  • Co Cię do tego skłoniło? Dlaczego czytasz to właśnie teraz? Czy masz już dość takiego życia?
  • Czy masz czasem poczucie, że Twoje życie mogłoby wyglądać inaczej?

To, że tutaj jesteś może okazać się początkiem ważnych, tak bardzo oczekiwanych zmian w Twoim życiu. Już teraz możesz tego dokonać. Nie obiecuję Ci, że całe życie będzie nieustającym pasmem sukcesów. A także nie zapewnię Ci cudownej różdżki gwarantującej szczęście do końca życia. Nie podpowiem Ci gotowych i jedynych recept na wszystkie problemy tego świata. Pokażę Ci jedynie, że można inaczej. Czasami łatwiej. Często skuteczniej, kosztem mniejszych nerwów…

Masz problem? Wyobraź sobie jak to jest, kiedy w pełni korzystasz z nowego życia, masz przed sobą nowe widoki… Nad brzegiem morza, w rytmie szumu fal, w kameralnych warunkach, w ciepłej domowej atmosferze, w pełnej dyskrecji uporządkujesz swoje życie. Oraz spotkasz u nas podobnych do siebie cudownych, wrażliwych ludzi. Dokładnie takich, jaki jesteś w głębi duszy Ty.

Możesz zdecydować się na terapię 28 dniową lub dłuższą. W wyjątkowych przypadkach możliwa jest także terapia 2 lub 3 tygodniowa. Otrzymasz u nas wspaniałą opiekę, u nas poczujesz się dobrze. To nie jest typowy ośrodek leczenia alkoholizmu. To przyjazne miejsce dla Ciebie. Wybór właściwej terapii jest decyzją strategiczną, warto zastanowić się, komu powierzyć swoje życie. Otrzymasz od nas tradycję psychoterapii połączoną z innowacyjnością, terapia najwyższej jakości jest w zasięgu Twojej ręki. Jesteś dla nas najważniejszy, a Twoją satysfakcję stawiamy na pierwszym miejscu.

Dlaczego właśnie powinieneś wybrać naszą terapię?

Działamy jako legalny podmiot wykonujący działalność leczniczą,wpis do rejestru Wojewody Zachodniopomorskiego pod nr 000000185475. Uzyskasz u nas profesjonalną terapię (posiadamy certyfikaty Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych gwarantujące najwyższe kompetencje) – mgr Marek Lisowski – specjalista psychoterapii uzależnień , mgr Beata Burlikowska specjalistka pstchoterapii uzależnień.

  1. Jeśli Twoje wyniki wątrobowe będą niepokojące trafisz w najlepsze ręce, konsultantem medycznym jest Pan Prof. dr hab. Paweł Nyckowski. Wybitny specjalista od chorób wątroby.
  2. Oczekujesz gwarancji najlepszej pomocy? Oczekujesz profesjonalistów wiedzących na czym polega terapia?
  3. Otrzymasz skuteczną, uprzejmą, najwyższej jakości, opartą na najnowszej wiedzy pomoc terapeutyczną, indywidualnie podejdziemy do Twoich życzeń i oczekiwań dotyczących terapii.
  4. Jeżeli będziesz chciał, dodatkowo możesz poddać się hipnozie. Uczyłem się hipnozy u twórcy NLP Richarda Bandlera !!
  5. Odzyskasz spokój wewnętrzny dzięki kontaktowi z morzem i lasem. Bałtyk przy okazji podaruje Ci tyle naturalnego jodu, ile potrzebujesz.
  6. Zapewniamy dodatkowo 1 osobowe pokoje z łazienkami, tv, wifi.
  7. Irytują Cię duże grupy i gadulstwo? Odkryjesz jak wielką zaletą jest niewielka grupa. Możesz nam zaufać, będziesz się czuł bezpiecznie i komfortowo. Będziesz zadowolony z rezultatów terapii. Zależy Ci na najlepszych fachowcach. To czy podejmiesz terapię u nas zależy wyłącznie od Ciebie. Terapia może odbywać się w przyjaznej atmosferze.

Zastanawiasz się?

Zanim podejmiesz decyzję o wzięciu udziału w naszej terapii, pamiętaj, że jest ona przeznaczona tylko dla ludzi, którzy mają odwagę coś zmienić w swoim życiu. Tacy, którzy mają odwagę, aby wejść na nowe tory rozwoju osobistego, czy Ty też jesteś takim człowiekiem?

Być może zaliczasz się do grupy alkoholików wysokofunkcjonujących. Świetnie sobie radzisz w życiu tylko z tym alkoholem jest coś nie tak. Przeczytaj o tym kim są alkoholicy wysokofunkcjonujący.

Jeżeli masz wątpliwości, czy terapia jest TOBIE potrzebna, kliknij, aby o tym się przekonać i sprawdź test Test alkoholowy MAST oraz Test alkoholowy Johns Hopkins University. Po dalsze informacje zadzwoń na mój prywatny telefon, odpowiem osobiście na wszystkie pytania: +48 606 49 48 46 Marek Lisowski. Ośrodek leczenia alkoholizmu. Podejmij decyzję.

Jeśli nie zdecydujesz się dziś, to co będzie jutro ?

Nowość w naszej ofercie: TERAPIA PAR (1 OSOBA UZALEŻNIONA, DRUGA NIE). Realizujemy program terapeutyczny w oparciu o program behawioralnej terapii par. To naprawdę działa! Skuteczność dowiedziona klinicznie. Spróbujcie razem. Po szczegóły kliknij tutaj

Terapeuta

To ja jestem Marek Lisowski i to ja jestem jednym z tych, którzy zajmują się tym, by było Ci lepiej w życiu.

Certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień, certyfikat PARPA nr 453, Master in the art of NEURO-LINGUISTIC PROGRAMMING certyfikat STNLP MPR431/04, członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Uzależnień.

Ośrodek leczenia alkoholizmu w Dziwnówku to dobry wybór. Będziesz zadowolony z efektów. Mamy w tej chwili wolny pokój. Zarezerwuj już teraz. Ośrodek leczenia alkoholizmu nad morzem.

Sprawdź wpisy na naszym blogu

Zobacz wpisy

Rozwiąż test alkoholowy

Przejdź do testu

 

Szum morza i terapia. Zarezerwuj już dziś.

Połącz terapię z urlopem nad morzem.

Leczenie alkoholizmu z zakwaterowaniem w komfortowych 1 osobowych pokojach z łazienkami.

Przejdź do kontaktu