Będę trzeźwa. Dziękuję za solidne podstawy, ciepło i pomoc, którą od Was dostałam.

Powrót do listy

Zanim trafiłam do Dziwnówka byłam na 2 terapiach „państwowych”. W Dziwnówku przeżyłam szok. Okazało się, że leczenie alkoholizmu może odbywać się w przyjaznej, nieoceniającej atmosferze. No i to, w całym ośrodku było 8 osób, a ja w „państwowym” raz mieszkałam w pokoju 8 osobowym raz w 6, nawet wypłakać się nie było jak. Jeżeli tylko cię stać na ośrodek prywatny to serdecznie zachęcam. Jestem trzeźwa już 2 lata i 3 miesiące.

Witaj Marku:) Chciałabym złożyć Tobie i Alicji serdeczne życzenia pomyślności w 2014r., dużo pogody ducha, cierpliwości i radości z tej ciężkiej, przypominającej niemal misję, nie zawsze wdzięcznej pracy. Chciałabym pochwalić się, że sobie nadal radzę, mimo, że do prymusów na terapii nie należę. Nie zawsze jest mi łatwo, głody mnie czasem strasznie męczą, pocieszam się, że to faza muru, i kiedy nic nie pomaga, to idę po prostu na „przeczekanie”.

Bardzo się cieszę, że jeszcze w Dziwnówku zapisałam się na kontynuację terapii, bo sama mogłabym wiele sygnałów ostrzegawczych przeoczyć i kto wie, jaki byłby efekt. Chodzę na mityngi już nie, dlatego, że bardzo chcę być trzeźwa i traktuje to, jako zalecenie, ale z przyjemnością z nich czerpię nadzieję i staram się szukając swojej drogi uczyć się od innych:)  Nie wiem, co będzie jutro, ale dziś będę trzeźwa (ta cudowna prosta zasada również bardzo mi pomaga).Dziękuję za solidne podstawy, ciepło i pomoc, którą od Was dostałam.

Bożena

Sprawdź wpisy na naszym blogu

Zobacz wpisy

Rozwiąż test alkoholowy

Przejdź do testu

 

Szum morza i terapia. Zarezerwuj już dziś.

Połącz terapię z urlopem nad morzem.

Leczenie alkoholizmu z zakwaterowaniem w komfortowych 1 osobowych pokojach z łazienkami.

Przejdź do kontaktu